Ruszyła 25 edycja konkursu Gryf Gospodarczy! Zgłoś swój udział już teraz!

Ruszyła 25 edycja konkursu Gryf Gospodarczy! Zgłoś swój udział już teraz!

24.04.2024
Joanna Tor-Martynow
Joanna
Tor-Martynow
AUTOR
Joanna Tor-Martynow
Joanna
Tor-Martynow
24.04.2024

W tym roku po raz 25 organizacje samorządu gospodarczego wspólnie z marszałkiem województwa pomorskiego wybiorą liderów spośród regionalnych przedsiębiorstw. Gryf Gospodarzy to nie tylko prestiżowa statuetka, ale przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej działalności. To także okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych oraz poznania interesujących ludzi. Finaliści konkursu są też w pierwszej kolejności nominowani do innych renomowanych nagród gospodarczych.

Gryf Gospodarczy to nagroda dla pomorskich firm, które wyznaczają nowe trendy i pożądane kierunki gospodarcze i przyczyniają się tym samym do rozwoju całego regionu. Innowacyjne rozwiązania, dbałość o klimat i lokalne środowisko, czy wysoka kultura organizacyjna to tylko niektóre z atutów, które są szczególnie doceniane przez kapitułę konkursową.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić firmy, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego województwa, promują swoją działalnością Pomorskie na arenie krajowej i międzynarodowej oraz mogą być wzorem i inspiracją dla innych firm.

W tym roku zachęcamy do udziału także pomorskie podmioty ekonomii społecznej, czyli organizacje, które poprzez działalność gospodarczą i działalność pożytku publicznego wpływają pozytywnie na rozwój lokalny.

Logo nowej kategorii - Lider ekonomii społecznej Logo nowej kategorii - Lider ekonomii społecznej

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lipca 2024 r., poprzez zakładkę Złóż wniosek. Do konkursu mogą przystąpić przedsiębiorstwa, które mają zarejestrowaną siedzibę na terenie województwa pomorskiego.

Wyniki poznamy na uroczystej gali wręczenia nagród, na którą zaprosimy wszystkich uczestników tegorocznej edycji. Gala odbędzie się we wrześniu br.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

25-lecie Gryfa gospodarczego 25-lecie Gryfa gospodarczego
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Konkursu pod numerem 58 32 68 123
lub pod adresem e-mail prp@pomorskie.eu

Biuro konkursu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk