Gryf Gospodarczy
Firma BEST SA stawia na wiedzę oraz doświadczenie kapitału ludzkiego. Express Biznesu o laureacie kategorii Lider Rozwoju Kompetencji

Firma BEST SA stawia na wiedzę oraz doświadczenie kapitału ludzkiego. Express Biznesu o laureacie kategorii Lider Rozwoju Kompetencji

Gala wręczenia Nagrody Pomorskiej "Gryf Gospodarczy 2023"
08.03.2024
Joanna Tor-Martynow
Joanna
Tor-Martynow
AUTOR
Joanna Tor-Martynow
Joanna
Tor-Martynow
08.03.2024

W tegorocznej edycji pomorskiego Gryfa Gospodarczego spółka BEST została laureatem w kategorii Lider Rozwoju Kompetencji. Przewagę konkurencyjną firmy definiują kompetencje, których źródłem są jej pracownicy.

Firma BEST S.A. podejmuje różnego rodzaju inicjatywy dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika. Tworzy i realizuje programy, które pozwalają pracownikom rozwijać się zawodowo np. poprzez indywidualne spotkania z coachem, realizuje program Job Rotation program oparty na oddelegowaniu do pracy w inny dziale. Na uwagę zasługuje przewidziany na okres roku program Talentów Better BEST dedykowany pracownikom o dużym potencjale rozwojowym.

Firma jest jednym z liderów branży windykacyjnej na polskim rynku usług finansowych. Zajmuje się efektywną restrukturyzacją zadłużeń klienta indywidualnego i korporacyjnego, aktywnie inwestując w  portfele wierzytelności nieregularnych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat laureata dostępnym na stronie Expresu Biznesu.

Cały numer jest do pobrania w załączniku.

Więcej informacji o opisywanej firmie na stronie BEST SA.

Lider Rozwoju Kompetencji, Lider Rozwoju Kompetencji, "Gryf Gospodarczy 2023""
Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Konkursu pod numerem 58 32 68 123
lub pod adresem e-mail prp@pomorskie.eu

Biuro konkursu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk