Przed nami gala wręczenia Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy 2022”

Przed nami gala wręczenia Nagrody Pomorskiej "Gryf Gospodarczy 2022"

Już wkrótce poznamy laureatów jednej z najważniejszych nagród gospodarczych na Pomorzu. W finale 23. edycji konkursu, jak co roku wyłonione zostaną przedsiębiorstwa wytyczające nowe kierunki oraz mające największy wpływ na rozwój gospodarczy regionu.

Celem Nagrody jest pokazanie sukcesu pomorskich firm, promowanie postaw przedsiębiorczych i dobrych praktyk w biznesie. Zgłoszenia są w tej chwili oceniane przez kapitułę, której przewodniczy marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk. Co ważne, oceny dokonują przedstawiciele Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, czyli osoby na co dzień związane z biznesem. Wnioski analizowane są także przez wiodącą instytucję doradczą PwC, która jest partnerem merytorycznym konkursu.

Laureatów Gryfa Gospodarczego poznamy na gali, która odbędzie się 17 listopada br. w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Uroczystość będzie okazją do zaprezentowania działalności najlepszych pomorskich firm oraz szansą nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Udział w wydarzeniu wezmą przede wszystkim uczestnicy konkursu, ale także przedstawiciele świata biznesu, lokalnych samorządów, kultury czy nauki, których współdziałanie jest kluczem do sukcesu rozwoju województwa.

Wstęp dla osób zaproszonych po dokonaniu rejestracji pod wskazanym w zaproszeniu linkiem.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Konkursu pod numerem 58 32 68 123
lub pod adresem e-mail prp@pomorskie.eu

Biuro konkursu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk