Nabór do Gryfa Gospodarczego 2022 zakończony

Nabór do Gryfa Gospodarczego 2022 zakończony

12.10.2022
Joanna Tor-Martynow
Joanna
Tor-Martynow
AUTOR
Joanna Tor-Martynow
Joanna
Tor-Martynow
12.10.2022

Zakończył się nabór zgłoszeń do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy. Dziękujemy za zainteresowanie konkursem i wysoką frekwencję.

Niestety nie wszystkie wnioski przeszły ocenę formalną. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem

Zgłoszenia laureatów poprzednich edycji Konkursu są możliwe pod warunkiem dokonania zgłoszenia do innej kategorii konkursowej bądź do tej samej kategorii konkursowej po upływie 3-letniej karencji (par. 4 pkt 6).

Obecnie wnioski są analizowane przez Partnera konkursu – PwC, która jest wiodącą organizacją m.in. w zakresie doradztwa biznesowego i technologicznego. Następnie formularze zostaną poddane ocenie merytorycznej przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka, która wyłoni finalistów i laureatów konkursu.

Zwycięskie firmy poznamy w połowie listopada na gali wręczenia statuetek w Operze Bałtyckiej. Na uroczystość zaprosimy wszystkich uczestników konkursu, a także przedstawicieli ze świata biznesu, polityki czy kultury. Będzie to znakomita szansa do zaprezentowania najlepszych pomorskich firm, a także okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Konkursu pod numerem 58 32 68 123
lub pod adresem e-mail prp@pomorskie.eu

Biuro konkursu

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk